Studio

Tu Wolno Palić to marka, która powstała w 2001r. Od niedawna dysponujemy nowym profesjonalnym studiem nagraniowym, funkcjonującym całą dobę, zlokalizowanym w centrum Warszawy przy pl. Zawiszy.

Nasze studio składa się z dwóch doskonale wygłuszonych i niezależnych od siebie pomieszczeń (10m2 każde) – reżyserki i sali nagrań. Studio jest idealnie zaadaptowane pod nagrania soulowe i funkowe, a przede wszystkim ma doskonałe warunki dla lektorów i wokalistów.

Dysponujemy mikrofonami, monitorami odsłuchowymi i umiejętnościami, które pozwalają na nagranie i postprodukcje na najwyższym poziomie.

Realizatorami w studio są profesjonaliści, których cechuje otwartość i wszechstronność:

  • Mikołaj „Święty” Jarząbek – zajmuje się realizacją i produkcją muzyczną od ponad dekady. Współpracował z takimi artystami jak Marika, Ten Typ Mes, Earl Jacob. Komponował i produkował utwory na ponad 30 albumów.
  • Mateusz „Big Elmo” Jechna – absolwent szkoły ZDZ o kierunku realizacja dźwięku, zdolny , młody multiinstrumentalista i wokalista.

Studio oferuje kompleksową realizację projektów od początku do końca, a także realizację pojedynczych zleceń, takich jak:

  • nagranie lektora do reklamy lub audiobooka
  • kompozycję muzyki do spotów i reklam
  • udźwiękowienie.

Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą wokalną Voice and More, która dysponuje lektorami w każdym wieku i wokalistami w bardzo różnej stylistyce, począwszy od operowej po poezje śpiewaną.